Hizmet Alanları

Kupon Mobilya; mimari tasarım, kişiye özel üretim, seri üretim ve dekorasyon gibi bir çok farklı iş modellerinde hizmet vermektedir. Sunmuş olduğumuz hizmet alanlarını görebilirsiniz , dilerseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Daire Tasarımları

Projelere özel; örnek daireniz tasarım bölümümüz tarafından dizayn edilir ve buna bağlı mobilya üretimi gerçekleştirilerek yerinize uygulanır.

Villa Dekorasyonu

Villanız ister dış mekan, ister iç mekan tasarım departmanımız tarafından A dan Z ye her aşaması dizayn edilir. Buna bağlı mobilya ve dekorasyonu firmamız tarafından yerinize özel olarak uygulanır.

Toplu Konut Projeleri

Projelere özel toplu giyinme odaları, portmantolar, dolaplar, mutfak ve banyolar tarafımızdan dizayn edilir ve mobilya üretimi gerçekleştirilir.

Ofis Projeleri

Ofis alanlarınız; ihtiyaçlarınız doğrultusunda analiz edilerek zevkinize ve verimli çalışma düzeneğine göre dizayn edilir ve mobilya üretimi gerçekleştirilerek yerinize uygulanır.

İç Mimari Hizmetler

Kişiye özel olarak hazırlanan projelerin mobilya üretimleri tarafımızdan yapıldığı gibi, projeye uygun şekilde; alçıpan boya işleri, duvar çıtalamaları, perde, halı, aydınlatma ürünleri işbirlikçi tedarikçilerimiz tarafından, firmamız müşterilerine özel indirimlerle alımları gerçekleştirilir, bu konuda mimari destek sağlanır.

Cafe Projeleri

Cafe, restaurant alanlarınız kapasitelerine uygun şekilde analiz edilerek istekleriniz ve zevkiniz doğrultusunda tasarımı gerçekleştirilir ve buna göre mobilya üretimi gerçekleştirilerek yerinize uygulanır.